Будь-який шум достатньої інтенсивності і тривалості призводить до зниження слухової чутливості. Відомі дослідження змін слухової активності у молоді при годинному прослуховуванні голосної музики: у 20% з них слух притуплен в такій мірі, як у 85-их людей похилого віку. Як захистити себе від такого впливу звуку?
1.Порядок погіршення слуху давно відомий вченим: з самого початку, гучний, інтенсивний шум викликає тимчасову втрату слуху у людини, і в нормальних умовах через добу слух відновлюється. Але якщо дія гучного шуму триває місяцями або, роками, відновлення не відбувається. Що веде до не оборотним наслідків. Подумайте, вам потрібен ваш слух?
2.А також доведено негативний вплив шуму на нервову систему людини, роботу внутрішніх органів, артеріальний тиск. Високий рівень шуму сприяє виникненню проблем зі шлунком, провокує психічні захворювання, безсоння. Для вас цінно ваше здоров'я?
3.Студія звукозапису, вже там ви точно не почуєте зайвого.
Отже, якщо на перші два питання ви відповіли позитивно, то купіть звуконепроникні скла в своєму будинку, транспорті.
4.Знизьте рівень побутового шуму за допомогою таких правил : не кричіть на вулиці, у школі на перервах, не вмикайте будинку максимальну гучність вашого музичного центру та телевізора, не виставляйте колонки на балкон, для розваги публіки.Отже, якщо на перші два питання ви відповіли позитивно, то купіть звуконепроникні скла в своєму будинку, транспорті.
5.Якщо ви думаєте, що гучна музика в плеєрі і на дискотеці не зіпсує вашого здоров'я, ви помиляєтеся. Все це до пори до часу. Тому обмежтеся від постійного прослуховування музики в плеєрі.
6.Оточіть себе деревами, адже звук, вдаряючись об стовбур, розбивається на більш дрібні, далі вдаряється об землю, яка їх поглинає. Кращим вартовим лісу вважається ялина.
Комментариев нет:
Отправить комментарий